Streda
Reštaurácia otvorená do 13.30 hod. z dôvodu konania akcie

 

0,33l Hovädzia so zeleninou a domáci fliačkami  (1,3,7,9)

0,33l Zelerový krém s pečenými jablkami a medom (7,9)

 

150g Teľacie ragú so zeleninou, varené zemiaky s petržlenovou vňaťou  6,50€

150g Kuracie prsia zapečené baklažánom, paradajkami a mozzarellou, s pečenými zemiakmi v šupke (7) 5,50€     

300g Zeleninové risotto s parmezánom 5,50€

 

Dezert:

Podľa ponuky od našich šikovných pekárov

 

_MG_7958_resize.jpg
Ájurvédske balíky

Ájurvédske balíky

Ak sa hostia rozhodnú pre komplexný relax, ponúkame im 3-hodinové balíky pre konkrétne problémy a problémové partie. 3-hodinový balík zahŕňa vstup do saunovej a bazénovej časti v trvaní 2 hodiny, kde môžu klienti využiť nasledovné procedúry - suchá sauna Agni, parná sauna Damayanti, masážne streky Prána, masážna sprcha Narayan, centrálny masážny bazén, vírivá vaňa, hydromasáž nôh PADA, vonkajšia jacuzzi, masážne a konzultačné miestnosti pre ájurvédske terapie. Po tomto skvelom relaxe prichádzjú na rad masáže a procedúry podľa druhu balíka v trvaní 1 hodiny. Po ukončení masáží a procedúr odporúčame klientom návštevu bylinnej parnej sauny a oddych v tepidáriu s oxygenoterapiou pre efektívnejší účinok absolvovaného balíka.

 

Detoxikačný balík

detoxikacny-balik.jpg

Dĺžka: 3 hodiny - cena: 50€

Základom detoxikačného balíka je obľúbená ájurvédska masáž ABHYANGA a peeling s morskou soľou, medom a citrónom. Cieľom balíka je hĺbková očista tela a detoxikácia. Prostredníctvom stimulácie krvného obehu urýchľuje regeneráciu buniek a dodáva pokožke zamatovú hebkosť.

 

 

Relaxačný balík ABHYANGA

abhyanga.jpg

Dĺžka: 3 hodiny - cena: 50€

Spojenie ájurvédskej uvoľňujúcej masáže celého tela a masáže tváre a hlavy. Hlavným účinkom tohto balíka je pomôcť maximálne uvoľniť telo, tvár a myseľ. Masáže relaxačného balíka pôsobia antistresovo, protidepresívne. Masáže majú nesmierny upokojujúci účinok. Masáž tváre a hlavy navyše napomôže aj pri stavoch migrény a dodá tvári zdravie a vitalitu.

 

Antistresový balík SHIRODHARA

antistresovy-balik.jpg

Dĺžka: 3 hodiny - cena: 50€

Kombinácia ájurvédskej uvoľňujúcej masáže celého tela a liečebno – relaxačnej techniky shirodhara, pri ktorej steká prúd teplého oleja na čelo a temeno hlavy ovplyvňuje celkový nervový a hormonálny systém. Jej hlavným cieľom je nastolenie telesnej a duševnej rovnováhy. 

 

Regeneračný balík KIZHI

kizhi.jpg

Dĺžka: 3 hodiny - cena: 50€

Kombináciu ájurvédskej olejovej masáže chrbta, krku, ramien, šije a rúk a regeneračnej masážnej techniky pomocou bylinkových vrecúšok máčaných v ohriatom oleji ponúka práve balík KIZHI. Sústreďuje sa najmä na partie krčnej chrbtice, ramien, šije a krku. Hlavným účinkom tohto balíka je pomoc pri nepriaznivých zmenách pohybového aparátu, ktoré spôsobujú  tuhnutie svalov pri sedavom zamestnaní, príp. zlom držaní tela.

 

Revitalizačný balík NJAVARAKIZHI

njavarakiz.jpg

Dĺžka: 3 hodiny - cena: 50€

Kombináciuájurvédskej uvoľňujúcej masáže celého tela a špeciálnej omladzujúcej masážnej techniky pomocou bylinno – ryžových vrecúšok ponúka práve balík NJAVARAKIZHI. Pri masáž dochádza k prehrievaniu pokožky a ciev a následnému príjemnému ochladzovaniu, teda dochádza tak k tzv. cievnej gymnastike,  preto má balíček pozitívny vplyv aj na revitalizáciu cievneho systému.

 

viac

 

ASHWAGANDHA balík 

what-is-ashwagandha-300x300.jpg

Dĺžka: 3 hodiny - cena: 50€

Základom ASHWAGANDHA balíčka je ájurvédska bylinná olejová masáž celého tela. Cieľom balíka je kompletné uvoľnenie tela a mysle a zvýšenie energie. 

 

Ashwagandha bylinná masáž celého tela

spa titulka2.jpg

Pripravte sa na zimné obdobie a zoceľte svoje telo novou špeciálnou masážou - Ashwagandha ájurvédska...

viac informácií

Zamatová Naranga Kizhi masáž

naranga kizhi.jpg

Úžasná kombinácia ájurvédskej uvoľňujúcej bylinnej masáže celého tela ASHWAGANDHA a špeciálnej masážnej...

viac informácií

VEČERY S PIANOM A PROSECCOM

Slider klavir 3.jpg

Klavír a spev každý utorok a stredu v Zimnej záhrade. K večeri milá pozornosť - pohár Barisecco.

viac informácií