Piatok

Denné menu si viete vyzdvihnúť v prevádzke "U nás doma" - bistro na Továrenskej 6, v Košiciach. Tel. 0903 606 676 www.unasdoma.sk

 

 

0,33l  Karfiolová krémová polievka  

0,33l Slepačí vývar, domáce cestoviny, zelenina, mäso (1,3,9)

                  

Menu 1: 340g   Domáca plnená kapusta s kyslou smotanou, chlieb (3,7) 6,20

Menu 2: 150g   Kurací špíz so syrom a šampiňónmi, zemiaky s maslom, domáca „tatárka“ (1,3,7) 5,80

Menu 3: 260g   Palacinky s tvarohovo – višňovou náplňou, poliate čokoládou (1,3,7)  5,50

Menu 4: 300g   Bulgur šalát s grilovanou zeleninou, fetou a bazalkovým pestom (1,3,7)  5,20

Leto v KE II.png
Jeseň 2020 v Košiciach

Špeciálne ponuky

Jeseň 2020 v Košiciach

Jeseň v Košiciach je výborný nápad! Len 168€ za 3 dni pre dvoch...

Ešte ste neboli v Košiciach? Netušíte, o čo prichádzate. Okrem temperamentných východniarov tu zažijete všehochuť. Túžite poznať históriu mesta? Zažiť adrenalín s deťmi, či bez nich? Pokochať sa nádhernou prírodou s božskými výhľadmi? Máte chuť si zašportovať? Alebo si užiť jeseň v meste a miestnych vychytených podnikoch? Košice vám ponúknu všetko. 

Cenník ubytovania počas jesenných pobytov

Jednoznačne najlepší pomer kvalita / cena!

 

Pobyt na 3 dni (2 noci) .......... 168€ pre dvoch

3. noc doplatok ........... 75€ pre dvoch

 

 

Cena jesenného pobytu v termíne do 30.11.2020 zahŕňa:

 

► ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe, dieťa do 6 rokov zdarma

► 3. osoba na izbe 20€ / noc

► raňajky 

► parkovanie

► vstup do indických ájurvédskych kúpeľov RASAJÁNA od 6. rokov

► LCD televízory so satelitným príjmom

► klimatizácia

► kúpeľňa vybavená luxusnou kozmetikou

► vysokorýchlostný internet, WIFI

► kartový bezpečnostný systém

► trezor

► anatomicky sa tvarujúci matrac s pamäťovou penou

► voucher na  kávu, alebo čaj a zákusok pre 2 osoby

 

*nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,50€ / noc

 

Rezervujte si svoj jesenný pobyt už teraz!

 

Košická Hlavná ulica tvarom pripomína veľkú šošovku, cez ktorú môžete aj vy nahliadnuť do sveta dejín. Historické centrum bolo do 18.storočia opevnené hradbami. Dnes ho tvorí takmer kilometer dlhá pešia zóna obkolesená skvostnými historickými budovami, ktoré obývali stredovekí králi, grófi a významní predstavitelia šľachty. Centrum plné legiend a príbehov, paláce bohatých šľachticov sa striedajú s domami remeselníkov aj kostolmi. Centrum má rozkošné námestia a úzke uličky, ktoré si pýtajú pohľady okoloidúcich. Košice majú toľko zákutí a legiend, že je naozaj zaujímavé nechať sa nimi previesť. Samotný Košičania si obľúbili pravidelné potulky mestom organizované miestnymi sprievodcami. Ak máte záujem, radi vám odporučíme tých najlepších

 

impozantna-historia.png

 

Ak si myslíte, že Košice, to je len centrum, mýlite sa! Košice ležia v údolí rieky Hornád v Košickej kotline, obklopenej výbežkami pohoria Čierna Hora na severe a Volovskými vrchmi na západe. Do 10km od priameho centra mesta sa nachádzajú nádherné turistické trasy v obklopení lesov. Mesto a okolitú prírodu ako na dlani najkrajšie vidieť z výhliadkovej veže, na ktorú sa dostanete zo severnej časti mesta krásnou lesnou cestou. Aj rekreačný areál Alpinka, blízko mesta, ponúka nádherné turistické a cyklistické trasy, zábavu pre deti v podobe tarzánie, ako aj dokonalé vyžitie pre milovníkov golfu. Najkrajšie lesy sú v Bankovskom lese. Ten nájdete len 8 minút autom od centra mesta. Stačí sa dobre obuť a vkročiť do lesa, cestičky vás povedú zákutiami, kde vám pred zrakom budú prebiehať srnky, jelene, zajace... Ak by sa vám zunovalo turistiky, odvezte sa do mestskej časti Košice - Nad Jazero a vyskúšajte si vodné športy. Žeby sa vám zapáčilo vodné lyžovanie? Na Slovensku existuje niekoľko stredísk, kde si možno vyskúšať vodné lyžovanie za vlekom. Areál Trixen v Košiciach Nad Jazerom patrí k najstarším a najznámejším areálom.

 

vylety-v-blizkom-okoli.png

 

Ak si dáte deň oddychu, náš hotel má FANTASTICKÚ polohu. Je v centre mesta, no v tichej uličke, len 20m od mestského parku s jazierkom, zeleňou, lavičkami, altánkom, ihriskami, športoviskom. Ak sa rozhodnete pre návštevu centra, sme len 2 minúty od Hlavnej ulice. Preto si na večerné posedenie, či nočnú zábavu v centre ani nemusíte volať taxi! Všetko je na pešiu vzdialenosť. Ak sa vám nebude chcieť ani vychádzať z hotela, nechajte sa rozmaznávať v našich ájurvédskych RASAJÁNA SPA niektorou masážou, priamo od indických masérov.

 

okolie-hotela.png

 

Rezervujte si svoj jesenný pobyt už teraz!