Piatok

0,33l Špargľový krém s pečeným hráškom(7) 1,50€

0,33l Slepačí vývar, domáce cestoviny, zelenina a mäso (1,3,9) 1,20€

 

150g Zubáč v lístkovom cestíčku, holandská omáčka, mladé zemiaky s maslom  (1,3,7) 7,80€ 

300g Špaldové rizoto (vyskladaj si: bryndza s kuracím mäsom alebo syr ricotta s grilovanou zeleninou)  6,30

 

110g Mrkvová torta s krémom z kyslej smotany (1,3,7) 1,50€

110g Tvarohová torta s lesným ovocím (1,3,7) 1,50€

 

*k obedovému menu podávame džbán s vodou a citrónom

*polievku si viete objednať len v kombinácii s hlavným jedlom

*obed si viete aj vopred objednať na 055 720 10 11, príp. vám ho zabalíme so sebou

Leto v KE II.png
Leto 2020 v Košiciach

Špeciálne ponuky

Leto 2020 v Košiciach

Leto v Košiciach je výborný nápad!

Ešte ste neboli v Košiciach? Netušíte, o čo prichádzate. Okrem temperamentných východniarov tu zažijete všehochuť. Túžite poznať históriu mesta? Zažiť adrenalín s deťmi, či bez nich? Pokochať sa nádhernou prírodou s božskými výhľadmi? Máte chuť si zašportovať? Alebo si užiť leto v meste a miestnych vychytených podnikoch? Košice vám ponúknu všetko. 

 

Košická Hlavná ulica tvarom pripomína veľkú šošovku, cez ktorú môžete aj vy nahliadnuť do sveta dejín. Historické centrum bolo do 18.storočia opevnené hradbami. Dnes ho tvorí takmer kilometer dlhá pešia zóna obkolesená skvostnými historickými budovami, ktoré obývali stredovekí králi, grófi a významní predstavitelia šľachty. Centrum plné legiend a príbehov, paláce bohatých šľachticov sa striedajú s domami remeselníkov aj kostolmi. Centrum má rozkošné námestia a úzke uličky, ktoré si pýtajú pohľady okoloidúcich. Košice majú toľko zákutí a legiend, že je naozaj zaujímavé nechať sa nimi previesť. Samotný Košičania si obľúbili pravidelné potulky mestom organizované miestnymi sprievodcami. Ak máte záujem, radi vám odporučíme tých najlepších

 

impozantna-historia.png

 

Ak si myslíte, že Košice, to je len centrum, mýlite sa! Košice ležia v údolí rieky Hornád v Košickej kotline, obklopenej výbežkami pohoria Čierna Hora na severe a Volovskými vrchmi na západe. Do 10km od priameho centra mesta sa nachádzajú nádherné turistické trasy v obklopení lesov. Mesto a okolitú prírodu ako na dlani najkrajšie vidieť z výhliadkovej veže, na ktorú sa dostanete zo severnej časti mesta krásnou lesnou cestou. Aj rekreačný areál Alpinka, blízko mesta, ponúka nádherné turistické a cyklistické trasy, zábavu pre deti v podobe tarzánie, ako aj dokonalé vyžitie pre milovníkov golfu. Najkrajšie lesy sú v Bankovskom lese. Ten nájdete len 8 minút autom od centra mesta. Stačí sa dobre obuť a vkročiť do lesa, cestičky vás povedú zákutiami, kde vám pred zrakom budú prebiehať srnky, jelene, zajace... Ak by sa vám zunovalo turistiky, odvezte sa do mestskej časti Košice - Nad Jazero a vyskúšajte si vodné športy. Žeby sa vám zapáčilo vodné lyžovanie? Na Slovensku existuje niekoľko stredísk, kde si možno vyskúšať vodné lyžovanie za vlekom. Areál Trixen v Košiciach Nad Jazerom patrí k najstarším a najznámejším areálom.

 

vylety-v-blizkom-okoli.png

 

Verte nám, deti sa v Košiciach nudiť nebudú! Bez šance - ako my tu radi vravíme. Ukážte im ZOO, mimochodom tá košická má najrozľahlejší areál na Slovensku. Súčasťou ZOO je úžasný obrovský DINOPARK, kde si decká pozrú životné veľkosti dinosaurov vsadených do prírody, kde budú mať nielen vizuálny ale aj audio zážitok. Dinopark je úžasný. Ak by deckám bolo málo, ukážte im krásnu historickú detskú železnicu, ktorá premáva na trase Čermeľ - Alpinka a späť. Deti budú mať skvelý zážitok. Ak chcete decká zabaviť na pešiu vzdialenosť od centra, je tu Park Anička, park plný nádherných stromov, detských ihrísk, s altánkom s liečivým prameňom. V mestskej časti Kavečany, neďaleko vstupu do ZOO môžete spolu s deťmi zažiť trochu adrenalínu aj vy dospelí. Čaká na vás bobová dráha! 

 

leto-s-detmi.png

 

Ak si dáte deň oddychu, náš hotel má FANTASTICKÚ polohu. Je v centre mesta, no v tichej uličke, len 20m od mestského parku s kúpaliskom, jazierkom, zeleňou, lavičkami, altánkom, ihriskami, športoviskom. Ak sa rozhodnete pre návštevu centra, sme len 2 minúty od Hlavnej ulice. Preto si na večerné posedenie, či nočnú zábavu v centre ani nemusíte volať taxi! Všetko je na pešiu vzdialenosť. Ak sa vám nebude chcieť ani vychádzať z hotela, nechajte sa rozmaznávať v našich ájurvédskych RASAJÁNA SPA niektorou masážou, priamo od indických masérov.

 

okolie-hotela.png

 

Cenník ubytovania počas letných pobytov

Jednoznačne najlepší pomer kvalita / cena!

 

Pobyt na 3 dni .......... 168€

Pobyt na 4 dni .......... 245€

Pobyt na 7 dní .......... 479€

 

Cena letného pobytu v termíne 01.06. do 31.08.2020 zahŕňa:

 

► ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe, dieťa do 6 rokov zdarma

► 3. osoba na izbe 20€ / noc

► raňajky formou bohatých švédskych stolov

► parkovanie

► vstup do indických ájurvédskych kúpeľov RASAJÁNA od 6. rokov

► LCD televízory so satelitným príjmom

► klimatizácia

► kúpeľňa vybavená luxusnou kozmetikou

► vysokorýchlostný internet, WIFI

► kartový bezpečnostný systém

► trezor

► anatomicky sa tvarujúci matrac s pamäťovou penou

► 4- a 7- dňový pobyt zahŕňa SNACK BOX (niečo na hlad, niečo zdravé a niečo na pitie)

 

*nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,50€ / noc

 

Rezervujte si svoj letný pobyt už teraz!