Streda
Reštaurácia otvorená do 13.30 hod. z dôvodu konania akcie

 

0,33l Hovädzia so zeleninou a domáci fliačkami  (1,3,7,9)

0,33l Zelerový krém s pečenými jablkami a medom (7,9)

 

150g Teľacie ragú so zeleninou, varené zemiaky s petržlenovou vňaťou  6,50€

150g Kuracie prsia zapečené baklažánom, paradajkami a mozzarellou, s pečenými zemiakmi v šupke (7) 5,50€     

300g Zeleninové risotto s parmezánom 5,50€

 

Dezert:

Podľa ponuky od našich šikovných pekárov

 

hneda postel_05.jpg
Luxusné postele Saffron

Špeciálne ponuky

Luxusné postele Saffron

Pre Váš komfortný pobyt Vám ponúkame niekoľko novo zariadených izieb s luxusnými posteľami Saffron.

 

Jedna noc v našej Saffron posteli a budete si ju chcieť vziať domov...

 

Najviac energie si telo dokáže doplniť počas kvalitného spánku. Ručne vyrábané postele z výhradne prírodných materiálov od spoločnosti Saffron to dokonale umožnia. Podľa medzinárodnej štúdie spoločnosti Woolmark, spanie na prírodných materiáloch predlžuje  REM (rapid-eye-movement) spánok o 25%. To znamená, že za rovnaký čas spánku budete o 25% lepšie vyspatí.

 

Snívajte s noblesou

 

U nás budete aj pri namáhavej služobnej ceste, alebo aktívnej dovolenke viac odpočinutý ako v hoteloch, ktoré nemajú prírodné postele.

 

Darujte Vášmu telu zdravý, bezpečný a revitalizujúci spánok.

 

Saffron postele sú vyrobené z najkvalitnejších prírodných materiálov ako je vlna, bavlna, konské vlasy, švédska borovica, prírodný kaučuk a pružiny.

 

V segmente luxusných postelí patria konské vlasy medzi najlepšie materiály, ktoré sa pri ich výrobe používajú. Konské vlasy majú vynikajúce absorpčné a ventilačné vlastnosti. Duté konské vlasy dokonale odvázajú vlhkosť a ostávajú okamžite suché. Táto rýchlo schnúca vlastnosť je pre posteľ nepostrádateľná a zaručuje suchý spánok pri optimálnej teplote. Navyše vďaka svojmu tvaru  pôsobia ako malé pružiny, čím udržiavajú posteľ stále mäkkú a pružnú. Veľkou výhodou konských vlasov, ako aj ostatných prírodných materiálov používaných  v Saffron posteliach je neuveriteľná dlhá životnosť.

Taktiež jedným z hlavných materiálov pri výrobe Saffron postelí je bavlna. Používa sa pre svoju schopnosť odvetrávať a odvádzať teplo a vlhko. Vrstvy špeciálne česanej bavlny obaľujú konské vlasy, pružiny a prírodný kaučuk, čím vytvárajú príjemný mäkký pocit pri každom dotyku.

 

„My v Saffrone veríme, že jedine kontinentálne prírodné postele (trojzložkové postele) poskytujú ten najvyšší komfort spánku. Pri výrobe Saffron postelí používame výlučne antialergénne prírodné materiály, vhodné aj pre alergikov. Navyše majú Saffron postele Oeko-Tex® certifikát najvyššej triedy 100, ktorá garantuje najvyššiu kvalitu a zdravotnú nezávadnosť pre ľudské telo, vrátane novorodencov. Naše postele sú čalúnené 100% bavlnenou látkou, ktorá nehorí a má protiroztočovú a protiplesňovú úpravu.“

Fotogaléria