Piatok

0,33l Slepačí vývar s cestovinou, zeleninou a mäsom (1,3,7,9)

0,33l Pravá držková, chlieb (1,3)

 

150g Zajačí paprikáš, maslové halušky  (1,3,7) 6,80€

150g Bravčové kapsičky plnené sušenými paradajkami, špenátom a pivným syrom, cuketové placky  (1,3,7) 5,80€  

300g Šalát s avokádom, cviklou, orechmi a mozzarellou (8,7) 5,50€ 

 

Dezert:

podávame denne čerstvý, pripravovaný našim tímom šikovných cukrárov

Slider klavir 3.jpg
VEČER S PIÁNOM A PROSECCOM

Špeciálne ponuky

VEČER S PIÁNOM A PROSECCOM

Večer v uvoľnenej atmosfére, v našej Zimnej záhrade, s ľubozvučným klavírom a spevom, pri skvelom jedle a pohári Barisecco od slovenského výrobcu Chateau GRAND BARI z tokajskej vinohradníckej oblasti.

 

ludia-v-restike.jpg

 

 

Každý utorok a stredu od 19.00 do 22.00 hod. Vám večer spríjemnime klavírnou hudbou v podaní talentovaného Štefana Horňáka. Navyše Vás bude čakať milá pozornosť od nás - pohár prosecca k Vášmu chutnému jedlu.

 

Snažíme sa spestriť Vaše voľné chvíle, máte tak príležitosť zažiť príjemný večer s priateľmi, rodinou, či s obchodným partnerom.

 

piano-playing.jpg

 

Radi dávame príležitosť novým objavom. Pripravili sme pre Vás na ochutnávku vína od nového producenta z tokajskej oblasti.Na otestovanie sme zvolili prosecco - Barisecco. Je to jemne sýtené perlivé víno. Má svetlú zelenkasto žltú farbu s jemným perlením. Osviežujúca vôňa s jemným nádychom múškátu, v chuti s tónmi citrusov na jazyku s príjemnými sviežimi kyselinami. Je to ľahké a moderné víno, kotré Vám ponúkneme ako chuťovku k Vášmu hlavnému jedlu. 

 

Spoločnosť Chateau GRAND BARI vlastní 60ha honov, ktoré sú súčasťou vinohradníckej oblasti TOKAJ. Vinohradnícke hony sa nachádzajú v oblasti Veľká Bara, z čoho pramení aj názov spoločnosti. Všetky vína sú vyrábané z hrozna dopestovaného na vlastných viniciach. Veríme, že Vám budú vína od tohto producenta chutiť a my ich tak budeme vedieť zaradiť do svojej stálej ponuky.

 

drinking-champagne.jpg

 

Už teraz si môžete rezervovať večer v nádhernom prostredí Zimnej záhrady, stačí zavolať na 055 / 720 10 11.

 

Záznam klavírneho prevedenia a spevu od Štefana Horňáka si môžete pozrieť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=LjEtCY_p7b4&feature=youtu.be