5.png
FAMILY leto v Košiciach

Špeciálne ponuky

Family leto v Košiciach

FAMILY leto v Košiciach na 3 dni pre troch za 199€!

Verte nám, deti sa v Košiciach nudiť nebudú! Len 15 minút autom od centra je  ZOO, mimochodom tá košická má najrozľahlejší areál na Slovensku. Súčasťou ZOO je úžasný obrovský DINOPARK, kde si decká pozrú životné veľkosti dinosaurov vsadených do prírody, kde budú mať nielen vizuálny ale aj audio zážitok. Ak by im bolo málo, v cene pobytu pre troch máte vstup na výstavu "Poklady podmorského života" vo Východoslovenskom múzeu - len pár metrov od hotelaAk chcete svoje ratolesti zabaviť v blízkosti hotela, len 100m od hotela je vstup do mestského parku, ktorý je plný nádherných stromov, detských ihrísk, nájdete v ňom jazero s posedením a tiež kúpalisko Rumanová. V mestskej časti Kavečany, neďaleko vstupu do ZOO môžete spolu s deťmi zažiť trochu adrenalínu aj vy dospelí. Čaká na vás bobová dráha!  To je len malý výber zážitkov, ktoré si počas pobytu "FAMILY leto v Košiciach" môžete vychutnať.

 

Rezervujte si svoj pobyt "FAMILY leto v Košiciach" už teraz!

 

Cena pobytu "FAMILY leto v Košiciach":

Jednoznačne najlepší pomer kvalita / množstvo služieb / cena!

 

Pobyt na 3 dni .......... 199€

 

Cena zahŕňa:

► ubytovanie pre 3 osoby v trojlôžkovej izbe

► 4. osoba na izbe je za poplatok 30€ / noc

► fľaša Prosecco ako welcome drink

► raňajky 

► vstup do Východoslovenského múzea na výstavu Poklady podmorského života

► parkovanie

► neobmedzený vstup do indických ájurvédskych kúpeľov RASAJÁNA v čase otváracích hodín (os.nad 6 rokov)

► LCD televízory so satelitným príjmom

► klimatizácia

► kúpeľňa vybavená luxusnou kozmetikou

► vysokorýchlostný internet, WIFI

► kartový bezpečnostný systém

► trezor

► anatomicky sa tvarujúci matrac s pamäťovou penou

► nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,50€ / noc

► 3. noc je za cenu 80€ pre dvoch

 

Rezervujte si svoj pobyt "FAMILY leto v Košiciach" už teraz!

 

Detské atrakcie v Košiciach

leto-s-detmi.png

 

V cene pobytu máte zahrnutý aj

 

Vstup do Východoslovenského múzea na výstavu Poklady podmorského života

♦♦

 

Ájurvédske wellness RASAJÁNA

3.png

Pripravili sme pre vás pobyt "FAMILY leto v Košiciach", pri ktorom však myslíme aj na váš oddych. V cene pobytu je aj neobmedzený vstup do ájurvédskeho wellness RASAJÁNA.

 

Čo môžete v Košiciach vidieť?

Košická Hlavná ulica tvarom pripomína veľkú šošovku, cez ktorú môžete aj vy nahliadnuť do sveta dejín. Historické centrum bolo do 18.storočia opevnené hradbami. Dnes ho tvorí takmer kilometer dlhá pešia zóna obkolesená skvostnými historickými budovami, ktoré obývali stredovekí králi, grófi a významní predstavitelia šľachty. Centrum plné legiend a príbehov, paláce bohatých šľachticov sa striedajú s domami remeselníkov aj kostolmi. Centrum má rozkošné námestia a úzke uličky, ktoré si pýtajú pohľady okoloidúcich. Košice majú toľko zákutí a legiend, že je naozaj zaujímavé nechať sa nimi previesť. Samotný Košičania si obľúbili pravidelné potulky mestom organizované miestnymi sprievodcami. Ak máte záujem, radi vám odporučíme tých najlepších

 

impozantna-historia.png

 

Čo môžete v blízkosti hotela zažiť?

Ak si dáte deň oddychu, náš hotel má FANTASTICKÚ polohu. Je v centre mesta, no v tichej uličke, len 20m od mestského parku s kúpaliskom, jazierkom, zeleňou, lavičkami, altánkom, ihriskami, športoviskom. Ak sa rozhodnete pre návštevu centra, sme len 2 minúty od Hlavnej ulice. Preto si na večerné posedenie, či nočnú zábavu v centre ani nemusíte volať taxi! Všetko je na pešiu vzdialenosť. Ak sa vám nebude chcieť ani vychádzať z hotela, nechajte sa rozmaznávať v našich ájurvédskych RASAJÁNA SPA, do ktorých vstup máte neobmedzene počas celého pobytu.

 

okolie-hotela.png

 

Rezervujte si svoj pobyt "FAMILY leto v Košiciach" už teraz!