Piatok

Denná ponuka Vašich najobľúbenejších jedál

 

 

150 g Sviečková na smotane, slaninovo-žemľový knedlík (1,3,7) 12,00 €

150 g Vyprážaný teľací rezeň, tlačené zemiaky s cibuľkou, uhorkový šalát (1,3,7) 14,50 €

150 g Bravčové medailónky Jägermeister, zemiakové halušky (1,3,7) 10,00 €

260 g Pečené kačacie stehno, červená kapusta s višňami, lokše (1) 18,00 €

150 g Morčacie prsia plnené špargľou, šunkou a syrom, višňová omáčka, opekané zemiaky (1,7) 10,00 €

350 g Pečený pstruh na bylinkách, zemiakové dukátiky (4) 21,00 € 360 g Pečené domáce pirohy plnené bryndzou a zemiakmi, kyslá smotana (1,3,7) 8,00 € 

 

*** Ku každému jedlu z tejto ponuky je sezónna polievka v čase obeda od 11:00h-15:00h GRÁTIS  ***

9.png
Gurmánsky jesenný pobyt

Špeciálne ponuky

Gurmánsky jesenný pobyt

Jeseň v Košiciach je výborný nápad! A gurmánska jeseň je JEDINEČNÝ nápad! Len 289€ za 3 dni / 2 noci pre dvoch...

 

Ešte ste neboli v Košiciach? Netušíte, o čo prichádzate. Okrem temperamentných východniarov tu zažijete všehochuť. Túžite poznať históriu mesta? Zažiť adrenalín s deťmi, či bez nich? Pokochať sa nádhernou prírodou s božskými výhľadmi? Máte chuť si zašportovať? Alebo si užiť jeseň v meste a miestnych vychytených podnikoch? Košice vám ponúknu všetko. 

 

Cenník ubytovania počas jesenných pobytov

Jednoznačne najlepší pomer kvalita / cena!

 

Pobyt na 3 dni (2 noci) .......... 289€ pre dvoch

Pobyt na 4 dni (3 noci) .......... 399€ pre dvoch

 

 

 

Cena jesenného gurmánskeho pobytu zahŕňa:

 

► ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe, dieťa do 6 rokov zdarma

► raňajky 

► fľaša Prosecca na uvítanie

► parkovanie

► vstup do indických ájurvédskych kúpeľov RASAJÁNA od 6. rokov

 (v termíne od 1.11. - 31.12.2022 budú ájurvédske kúpele ZATVORENÉ v dôsledku energetickej krízy. K dispozícii sú ájurvédske masáže na objednávku)

► 2 - chodová večera (hlavné jedlo + dezert - výber z našej tradičnej ponuky)

► LCD televízory so satelitným príjmom

► klimatizácia

► kúpeľňa vybavená luxusnou kozmetikou

► vysokorýchlostný internet, WIFI

► kartový bezpečnostný systém

► trezor

► anatomicky sa tvarujúci matrac s pamäťovou penou

 

 

*nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1,50€ / noc

 

Rezervujte si svoj jesenný gurmánsky pobyt už teraz!

 

Košická Hlavná ulica tvarom pripomína veľkú šošovku, cez ktorú môžete aj vy nahliadnuť do sveta dejín. Historické centrum bolo do 18.storočia opevnené hradbami. Dnes ho tvorí takmer kilometer dlhá pešia zóna obkolesená skvostnými historickými budovami, ktoré obývali stredovekí králi, grófi a významní predstavitelia šľachty. Centrum plné legiend a príbehov, paláce bohatých šľachticov sa striedajú s domami remeselníkov aj kostolmi. Centrum má rozkošné námestia a úzke uličky, ktoré si pýtajú pohľady okoloidúcich. Košice majú toľko zákutí a legiend, že je naozaj zaujímavé nechať sa nimi previesť. Samotný Košičania si obľúbili pravidelné potulky mestom organizované miestnymi sprievodcami. Ak máte záujem, radi vám odporučíme tých najlepších

 

impozantna-historia.png

 

Ak si myslíte, že Košice, to je len centrum, mýlite sa! Košice ležia v údolí rieky Hornád v Košickej kotline, obklopenej výbežkami pohoria Čierna Hora na severe a Volovskými vrchmi na západe. Do 10km od priameho centra mesta sa nachádzajú nádherné turistické trasy v obklopení lesov. Mesto a okolitú prírodu ako na dlani najkrajšie vidieť z výhliadkovej veže, na ktorú sa dostanete zo severnej časti mesta krásnou lesnou cestou. Aj rekreačný areál Alpinka, blízko mesta, ponúka nádherné turistické a cyklistické trasy, zábavu pre deti v podobe tarzánie, ako aj dokonalé vyžitie pre milovníkov golfu. Najkrajšie lesy sú v Bankovskom lese. Ten nájdete len 8 minút autom od centra mesta. Stačí sa dobre obuť a vkročiť do lesa, cestičky vás povedú zákutiami, kde vám pred zrakom budú prebiehať srnky, jelene, zajace... Ak by sa vám zunovalo turistiky, odvezte sa do mestskej časti Košice - Nad Jazero a vyskúšajte si vodné športy. Žeby sa vám zapáčilo vodné lyžovanie? Na Slovensku existuje niekoľko stredísk, kde si možno vyskúšať vodné lyžovanie za vlekom. Areál Trixen v Košiciach Nad Jazerom patrí k najstarším a najznámejším areálom.

 

vylety-v-blizkom-okoli.png

 

Ak si dáte deň oddychu, náš hotel má FANTASTICKÚ polohu. Je v centre mesta, no v tichej uličke, len 20m od mestského parku s jazierkom, zeleňou, lavičkami, altánkom, ihriskami, športoviskom. Ak sa rozhodnete pre návštevu centra, sme len 2 minúty od Hlavnej ulice. Preto si na večerné posedenie, či nočnú zábavu v centre ani nemusíte volať taxi! Všetko je na pešiu vzdialenosť. Ak sa vám nebude chcieť ani vychádzať z hotela, nechajte sa rozmaznávať v našich ájurvédskych RASAJÁNA SPA niektorou masážou, priamo od indických masérov.

 

okolie-hotela.png

 

Rezervujte si svoj jesenný gurmánsky pobyt už teraz!