Piatok

0,4l Slepačí vývar s koreňovou zeleninou, mäsom a Csiga cestovinami /1,3,9

0,4l Polievka dennej ponuky

 

340g DOMÁCE TRHANCE S BAZALKOVOU OMÁČKOU, cuketou a čerstvým špenátom /1,3,7 .... 9€

_MG_8278_resize.jpg
Ájurvédske masáže

Ponuka ájurvédskych masáží

►► REZERVÁCIA  MASÁŽÍ TU

 

V indických ájurvédskych kúpeľoch RASAJÁNA Vám ponúkame skvelý výber masáží za výborné ceny.  Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi podľa typu masáže, oleje sú z výťažkov bylín typických pre Indiu. V kúpeľoch RASAJÁNA masáže poskytujú priamo indickí terapeuti. Po každej masáži odporúčame hosťom navštíviť parnú saunu DAMAYANTI na 7 až 10 minút, aby sa tak liečivé účinky ájurvédskych olejov prejavili intenzívnejšie.  Pri odchode odporúčame len jemné sprchovanie s čo najmenším množstvom telových šampónov aspoň do druhého dňa. Budete príjemne prekvapení skvelým účinkom ájurvédskych masáží. Tešíme sa na Vás pri skvelom oddychu.

 

YOGA masáž - kombinácia masáže a jogového strečingu

shiroabhyanga-mini.jpg

Dĺžka: 90 min. - Cena: 65 €

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

Yoga masáž kombinuje hĺbkovú masáž s koordinovanou prácou s dychom a jogovým strečingom. Navyše; hĺbková masáž uvoľňuje fyzické napätie, zatiaľ čo strečing a dychové cvičenia zregenerujú telo a stimulujú prirodzený tok energie.

 

shiroabhyanga-mini.jpg

Dĺžka: 30 min. - Cena: 30 €

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

Je relaxačnou olejovou masážou hlavy, šije, krku a ramien. Cieľom tejto masáže je odstránenie pocitov napätia, v oblastiach krčnej chrbtice, zlepšenie ohybnosti krku, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie. Praktikuje sa v pohodlnej polohe sedmo. Z estetického hľadiska pomáha masáž Champi k rozžiareniu a sviežemu vzhľadu pokožky v oblasti krku a ramien a tiež k extrémnej hebkosti vlasov.

 

 

 

PADAABHYANGA ájurvédska olejová masáž lýtok a chodidiel

chodidla.jpg

Dĺžka: 30 min. - Cena: 30 €

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

Relaxačná ájurvédska olejová masáž Padaabhyanga hľadá a stimuluje marma body a reflexné body. Tie sa vzťahujú k celému ľudskému organizmu vrátane všetkých vnútorných orgánov a sústav. Pravidelná masáž Padaabhyanga s aktiváciou marma a reflexních bodov je vynikajúcou prevenciou pred vznikom ochorení. Z estetického hľadiska pôsobí olejová masáž lýtok a chodidiel ako prevencia pred popraskanou a suchou pokožkou.

 

 

masaz-celeho-tela.jpg

Dĺžka: 60 min. - Cena: 45 €  

Dĺžka: 90 min. - Cena: 60 €

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

V sanskrite znamená slovo "abhyangam" masírovať. Táto veľmi účinná ájurvédska olejová masáž je zameraná na celé telo, hlavu, chodidlá a dlane. Teplým olejom sa masírujú "marmové body", uzlové body či križovatky prúdenia energie v organizme. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Abhyanga zvyšuje produkciu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú ochranu proti vírusom a chorobám. Blahodarne oživuje organizmus, spomaľuje proces starnutia a dodáva vitalitu. Zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky. Už tisíce rokov sa používa na získanie zdravia, zlepšenie spánku a dlhovekosť.

 

 
bodova-masaz-mini.jpg

Dĺžka:  60 min. - Cena: 40 €

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

Akupresúrna masáž paraverbálneho svalstva v okolí chrbtice. Stimuluje vnútorné energetické kanále, čím navodzuje  rovnováhu v organizme. Je založená na teórii stláčania bodov, čo spôsobí nápravu svalových blokov a roztopenie spazmov. V závere masáže je potrebná relaxácia a strečing. Bodová masáž chrbta okrem uvoľnenia svalstva harmonizuje a posilňuje myslenie, duchovnú sviežosť, má priaznivé účinky na krvný obeh a lymfatický systém.

 


ÁJURVÉDSKA olejová masáž chrbta, krku, ramien a šije

olejova-chrbta.jpg

Dĺžka:  30 min. - Cena: 30 €

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

Táto veľmi účinná ájurvédska olejová masáž je zameraná výlučne na chrbát, krk a ramená. Teplým kokosovým olejom sa masíruje celá oblasť chrbta. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Priaznivo pôsobí na funkčnosť svalstva, zjemňuje kožu a najmä zahrieva a uvoľňuje stuhnuté svalstvo chrbta, krku a ramien. Pôsobením teplého oleja a masážnej techniky svaly povolia svoj tonus a celkovo sa budete cítiť zrelaxovane.

viac

 


-mg-1313.jpg

Dĺžka: 80 min. - Cena: 65 €  

Rezervácia: +421 55 720 10 11,

e-mail: hotel@goldenroyal.sk

Relaxačná technika Shirodhara, pri ktorej steká prúd teplého oleja na čelo a temeno hlavy ovplyvňuje celkový nervový a hormonálny systém. Jej hlavným cieľom je nastolenie telesnej a duševnej rovnováhy. V sanskrite znamená slovo "shiro" hlava a "dhara" zasa tok. Je to neobyčajne účinná relaxačná technika, pri ktorej prichádza k hlbokému uvoľneniu nervového systému pomocou aplikácie jemného prúdu teplého liečivého oleja na oblasť hlavy - na miesto tzv.tretieho oka.

 

Špeciálne ponuky

Letná romanca 2024

FIE DINING (5).png

Stavte na leto v Košiciach. Centrum aj okolie Vás rozhodne zláka krásou, zábavou aj relaxom.

viac informácií

U nás sa spí na SAFFRON posteliach

jesenné pobyty (9).png

Jedna noc v našej SAFFRON posteli Vám rozhodne nebude stačiť ...

viac informácií

Promócia - oslava Vášho štúdia

graduation-wallpaper8.jpg

Oslávte Váš výnimočný a úspešný deň skvelým jedlom. Rezervujte si svoju oslavu čo najskôr!

viac informácií