Piatok

0,33l Slepačí vývar s koreňovou zeleninou, mäsom a Csiga cestovinami /1,3,9

0,33l  Cuketový krém s krutónkami /1,7

 

150g Vyprážaná kravská hrudka, zemiaky s maslom a vňaťou, naša tatárka /1,3,7 .... 12,50€

jesenné pobyty (10).png
YOGA masáž

Špeciálne ponuky

YOGA masáž - kombinácia masáže a jogového strečingu

YOGA masáž - kombinácia masáže a jogového strečingu

Dĺžka: 90 min. - Cena: 65 €

Objednajte hneď: +421 55 720 10 11

hotel@goldenroyal.sk

 

 

Yoga masáž kombinuje hĺbkovú masáž s koordinovanou prácou s dychom a jogovým strečingom. Navyše; hĺbková masáž uvoľňuje fyzické napätie, zatiaľ čo strečing a dychové cvičenia zregenerujú telo a stimulujú prirodzený tok energie.

 

Ajurvédska jogová masáž je jedinečný systém práce s telom, ktorý kombinuje hĺbkovú masáž s koordinovaným dýchaním a jogovým strečingom. Hĺbková masáž pomáha odstraňovať uzly a zrasty vo svaloch a mäkkých tkanivách, uvoľňuje napätie a pripravuje telo na asistovaný jogový strečing.

 

Prostredníctvom synchronizovaného dýchania ste vedený postupne hlbšie do asistovaných jogových strečingov, ktoré pomáhajú napraviť nerovnováhu a obnovujú harmóniu jemných energií tela.Táto technika umožňuje hlbší a dôkladnejší tlak prostredníctvom dlhých a ladných ťahov.

 

Tento jedinečný komplexný prístup k telu rozpúšťa fyzické a emocionálne bloky, pomáha odstraňovať toxíny, podporuje správne držanie tela, zlepšuje dýchanie, zvyšuje hladinu energie a zanecháva vo vás hlboký pocit pohody.

 

Ajurvédska jogová masáž v skratke uvoľňuje napätie, vyrovnáva chrbticu, posilňuje imunitný systém, vyživuje pokožku, vyrovnáva nervový systém a produkciu hormónov, uvoľňuje dopamín, serotonín, endorfíny a oxytocín. Podporuje relaxáciu, obnovuje komunikáciu mysle a tela, zlepšuje sústredenie a koncentráciu a bojuje proti stresu.

 

K masážam podávame:

V kúpeľoch RASAJÁNA ponúkame ako welcome drink ájurvédsky detoxikačný nápoj. Pozostáva zo zázvoru, mäty, medu a citrónu. Nápoj má okrem detoxikačného aj močopudný účinok a je skvelou prevenciou proti nachladeniu a chrípke. Podáva sa teplý. V prípade, ak majú hostia alergiu na niektorú zo zložiek ájurvédskeho detoxikačného nápoja, je vhodné informovať ájurvédskeho pracovníka SPA o tomto probléme.

 

Ájurvédske wellness RASAJÁNA

wellness-pobyt1.jpg

 

wellness-pobyt.jpg

 

Objednajte hneď: +421 55 720 10 11

hotel@goldenroyal.sk

 

Fotogaléria