Piatok

0,4l Hovädzí vývar s mäsom, zeleninou a pečeňovou plnkou /1,3,7,12

0,4l Polievka dennej ponuky

 

420g Domáce vaječné trhance  s karamelizovanou bielou kapustou a gazdovskou slaninou /1,3 .... 8,50€

FIE DINING (15).png
Zimný pobyt s polpenziou

Špeciálne ponuky

Zimný pobyt s polpenziou

Zvýhodnený zimný pobyt, kde bude o Vás dokonale postarané. Verte, že Košice sú vždy dobrý nápad! Zimný odpočinok len 258€ za 3 dni / 2 noci pre dvoch...

 

Ešte ste neboli v Košiciach? Netušíte, o čo prichádzate. Okrem temperamentných východniarov tu zažijete všehochuť. Túžite poznať históriu mesta? Zažiť zimné športy, klzisko pár metrov od hotela? Pokochať sa nádhernou prírodou s božskými výhľadmi?  Alebo si užiť zimu v meste a miestnych vychytených podnikoch? Košice vám ponúknu všetko. 

 

Cenník ubytovania počas zimných pobytov

Jednoznačne najlepší pomer kvalita / cena!

 

Pobyt na 3 dni (2 noci) .......... 258€ pre dvoch

Pobyt na 4 dni (3 noci) .......... 378€ pre dvoch

 

 

 

Cena zimného pobytu zahŕňa:

 

► ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe

► raňajky 

► welcome drink

► 2-chodová večera - výber z našich najobľúbenejších jedál + dezert, prípadne výber zo šalátov + dezert)

► vysokorýchlostný internet, WIFI

► kartový bezpečnostný systém

► trezor

► parkovanie

 

 

 

*nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 2,50€ / noc

 

Rezervujte si svoj zimný pobyt už teraz!

 

Košická Hlavná ulica tvarom pripomína veľkú šošovku, cez ktorú môžete aj vy nahliadnuť do sveta dejín. Historické centrum bolo do 18.storočia opevnené hradbami. Dnes ho tvorí takmer kilometer dlhá pešia zóna obkolesená skvostnými historickými budovami, ktoré obývali stredovekí králi, grófi a významní predstavitelia šľachty. Centrum plné legiend a príbehov, paláce bohatých šľachticov sa striedajú s domami remeselníkov aj kostolmi. Centrum má rozkošné námestia a úzke uličky, ktoré si pýtajú pohľady okoloidúcich. Košice majú toľko zákutí a legiend, že je naozaj zaujímavé nechať sa nimi previesť. Samotný Košičania si obľúbili pravidelné potulky mestom organizované miestnymi sprievodcami. Ak máte záujem, radi vám odporučíme tých najlepších.  Ak si dáte deň oddychu, náš hotel má FANTASTICKÚ polohu. Je v centre mesta, no v tichej uličke, len 20m od mestského parku s jazierkom, zeleňou, lavičkami, altánkom, ihriskami, športoviskom. Ak sa rozhodnete pre návštevu centra, sme len 2 minúty od Hlavnej ulice. Preto si na večerné posedenie, či nočnú zábavu v centre ani nemusíte volať taxi! Všetko je na pešiu vzdialenosť. 

 

dizajn-bez-nazvu-2023-01-09t142811-016.png

 

 

Fantastická kuchyňa, na ktorej si dávame záležať je našou dominantou. Pre váš pobyt sme vybrali menu pozostávajúce z najobľúbenejších jedál našich hostí. Veríme, že si pochutnáte a strávite príjemný večer v našej reštaurácii.

 

dizajn-bez-nazvu-2023-01-09t140907-367.png

 

 

 

 

 

Rezervujte si svoj zimny pobyt už teraz!

 

Rezervácia