Streda
Reštaurácia otvorená do 13.30 hod. z dôvodu konania akcie

 

0,33l Hovädzia so zeleninou a domáci fliačkami  (1,3,7,9)

0,33l Zelerový krém s pečenými jablkami a medom (7,9)

 

150g Teľacie ragú so zeleninou, varené zemiaky s petržlenovou vňaťou  6,50€

150g Kuracie prsia zapečené baklažánom, paradajkami a mozzarellou, s pečenými zemiakmi v šupke (7) 5,50€     

300g Zeleninové risotto s parmezánom 5,50€

 

Dezert:

Podľa ponuky od našich šikovných pekárov

 

_MG_8278_resize.jpg
Ájurvédske masáže

Ponuka ájurvédskych masáží

V indických ájurvédskych kúpeľoch RASAJÁNA Vám ponúkame skvelý výber masáží za výborné ceny.  Masáže sú prevádzané bylinkovými olejmi priamo z Indie, z výťažkov tamojších rastlín, ktoré majú blahodárne liečivé účinky. V kúpeľoch RASAJÁNA masáže poskytujú priamo indickí terapeuti. Po každej masáži odporúčame hosťom navštíviť parnú saunu DAMAYANTI na 7 až 10 minút, aby sa tak liečivé účinky ájurvédskych olejov prejavili intenzívnejšie.  Pri odchode odporúčame len jemné sprchovanie s čo najmenším množstvom telových šampónov aspoň do druhého dňa. Budete príjemne prekvapení skvelým účinkom ájurvédskych masáží. Tešíme sa na Vás pri skvelom oddychu.

 

Synchrónna ABHYANGA ájurvédska olejová masáž celého tela

-mg-8278-mini.jpg

Dĺžka: 60 min. - Cena: 45 €

Túto mimoriadne účinnú ájurvédsku olejovú masáž 4 rúk vykonávajú vždy 2 terapeuti súčasne a synchrónne. Je zameraná na celé telo, hlavu, chodidlá a dlane. Teplým olejom sa masírujú "marmové body", uzlové body či križovatky prúdenia energie v organizme. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Účinkom sa vyrovná 120 minútovej masáži jedným terapeutom.

 

viac


 

detoxikacny-balik.jpg

Dĺžka: 60 min. - Cena: 27 €

Zaujímavosťou tejto masáže je použitie vzácneho oleja KHADI z 10 ájurvédskych bylín proti celulitíde, ktorý predstavuje kombináciu vysoko účinných bylín a olejov. Každá z bylín plní rôznu funkciu, aby sa vytváralo teplo, ktoré zaistí správnu cirkuláciu krvi v postihnutých oblastiach.

 

viac


 

ABHYANGA ájurvédska olejová masáž celého tela

masaz-celeho-tela.jpg

Dĺžka:  60 min. - Cena: 35 € , Dĺžka: 90 min. - Cena: 45 €

V sanskrite znamená slovo "abhyangam" masírovať. Táto veľmi účinná ájurvédska olejová masáž je zameraná na celé telo, hlavu, chodidlá a dlane. Teplým olejom sa masírujú "marmové body", uzlové body či križovatky prúdenia energie v organizme. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Abhyanga zvyšuje produkciu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú ochranu proti vírusom a chorobám. Blahodarne oživuje organizmus, spomaľuje proces starnutia a dodáva vitalitu. Zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky. Už tisíce rokov sa používa na získanie zdravia, zlepšenie spánku a dlhovekosť.

 

 

SHIROABHYANGA ájurvédska olejová masáž hlavy a tváre

shiroabhyanga-mini.jpg

Dĺžka: 30 min. - Cena: 20 €

Je relaxačnou olejovou masážou tváre, hlavy, šije, krku a ramien. Cieľom tejto masáže je odstránenie pocitov napätia, zlepšenie ohybnosti krku, zmiernenie očného napätia, uvoľnenie stavov migrény, zlepšenie stavov nespavosti a zvýšenie koncentrácie. Z estetického hľadiska pomáha redukovať jemné vrásky, uvoľňuje mimické svaly, rozjasňuje pleť a dodáva jej zdravie a vitalitu. Balík Shiroabhyanga celkovo navodzuje pocit spokojnosti a duševnej pohody.

 

PADAABHYANGA ájurvédska olejová masáž lýtok a chodidiel

chodidla.jpg

Dĺžka: 30 min. - Cena: 20 €

Relaxačná ájurvédska olejová masáž Padaabhyanga hľadá a stimuluje marma body a reflexné body. Tie sa vzťahujú k celému ľudskému organizmu vrátane všetkých vnútorných orgánov a sústav. Pravidelná masáž Padaabhyanga s aktiváciou marma a reflexních bodov je vynikajúcou prevenciou pred vznikom ochorení. Z estetického hľadiska pôsobí olejová masáž lýtok a chodidiel ako prevencia pred popraskanou a suchou pokožkou.

 

Ájurvédska masáž chrbta, krku a ramien

ajurved-chrbat-krk-ramena.jpg

Dĺžka: 30 min. - Cena: 20 €

Základná ájurvédska masáž chrbta, krku a ramien je veľmi účinná ájurvédska olejová masáž zameraná na najproblematickejšie partie tela, ktorými sú chrbát, krk a ramená. Teplým olejom sa masírujú "marmové body", uzlové body či križovatky prúdenia energie v organizme. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Zvyšuje produkciu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú ochranu proti vírusom a chorobám. Blahodárne oživuje organizmus, spomaľuje proces stárnutia a dodáva vitalitu. Zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky. Už tisíce rokov sa používa na získanie zdravia, zlepšenie spánku a dlhovekosť.

 

 

Ájurvédska bodová masáž chrbta

bodova-masaz-mini.jpg

Dĺžka: 60 min. - Cena: 30 €

Akupresúrna masáž paraverbálneho svalstva v okolí chrbtice. Stimuluje vnútorné energetické kanále, čím navodzuje  rovnováhu v organizme. Je založená na teórii stláčania bodov, čo spôsobí nápravu svalových blokov a roztopenie spazmov. V závere masáže je potrebná relaxácia a strečing. Bodová masáž chrbta okrem uvoľnenia svalstva harmonizuje a posilňuje myslenie, duchovnú sviežosť, má priaznivé účinky na krvný obeh a lymfatický systém. Pre efektívnejší účinok masáže odporúčame po absolvovaní masáže návštevu bylinnej parnej sauny v trvaní 7 až 10 minút. V deň absolvovania masáže tiež odporúčame jemné sprchovanie, aby liečivý účinok oleja pôsobil čo najdlhšie. 

 

 

MUKABHYANGA – masáž tváre a dekoltu s exkluzívnym ošetrením pleti so zlatou maskou

mukabhyanga-mini.jpg

Momentálne nie je k dispozícii

Jemná hladiaca masáž tváre uvoľňuje slabé napätie pod pokožkou, reflexné body, energetické meridiány a prekrvenie tváre za účelom uvoľnenia celého tela. Pnutie šije, pliec a tváre sa uvoľní a energia sa od hlavy až po päty privedie znova do rovnováhy. Tlakové body pôsobia do hlbších bunkových tkanív alebo spätne na orgánové systémy, ktoré sú s nimi spojené.

 

viac

 

Ashwagandha bylinná masáž celého tela

spa titulka2.jpg

Pripravte sa na zimné obdobie a zoceľte svoje telo novou špeciálnou masážou - Ashwagandha ájurvédska...

viac informácií

Zamatová Naranga Kizhi masáž

naranga kizhi.jpg

Úžasná kombinácia ájurvédskej uvoľňujúcej bylinnej masáže celého tela ASHWAGANDHA a špeciálnej masážnej...

viac informácií

VEČERY S PIANOM A PROSECCOM

Slider klavir 3.jpg

Klavír a spev každý utorok a stredu v Zimnej záhrade. K večeri milá pozornosť - pohár Barisecco.

viac informácií