Utorok

0,4l Slepačí vývar s koreňovou zeleninou, mäsom a Csiga cestovinami /1,3,9

0,4l Polievka dennej ponuky

 

420g ZEMIAKOVÉ HALUŠKY S TVAROHOM slaninou a kyslou smotanou /1,3,7 ... 9€

foto (206).jpg

Povedali o nás

Michal Akurátky, Svadba (16. apríla, 2016)

Ďakujeme celému kolektívu za profesionálne sprevádzanie celou svadbou... Ste neskutoční...

 
Soňa Uhrínová, Svadba (08. októbra, 2016)

Lepšie miesto sme si vybrať nemohli, aj vďaka vám bol náš svadobný deň nezabudnuteľný!! A svadobný apartmán ako v rozprávke  <3  <3

 
Peter Dia, Svadba (27. mája, 2015)

The most of the time we are at work and travelling all over the world so to plan a wedding is like a nightmare but we randomly check your hotel and knew immediately that that's the place! Booking in advance saved money and the rest we arranged just three weeks prior our day. The service in Slovakia in general, needs huge improvement but this hotel's crew are exemption. We had a wonderful service and felt support from waiters and management. Everybody were very professional. Food was delicious and we would also like to say thank you to galley team as well. Our room was very nice with a lot of space which is always "handy"...
We were very glad we found it and have our wedding there. I can only recommend it to everyone! We had guests from Slovakia, South Africa, USA, Spain, Italy and everybody just loved the venue and food. We had a nice time  :)
Peter & Crystal

 

Beáta Mačáková, Oslava narodenín (11. apríla, 2015)

Dobrý deň,

chcem vyjadriť veľké poďakovanie za perfektné služby poskytnuté pri oslave  narodenín 80tky môjho tatka. Všetko bolo na vysokej úrovní a každý bol nadšený. Predpokladala som, že oslavy budú trvať cca do 17.00, ale skončili sme o 21.00, aj to len kvôli tomu, že rodičia nemali so sebou lieky, ktoré užívajú večer, takže sa ponáhľali domov. Naozaj máte skvelý personál - od kuchára až po čašníka. Jedlo bolo vynikajúce (všimla som si, že ostávali prázdne taniere:-) a obsluha mimoriadne ochotná a ústretová. Nehovoriac o tom, že súbežne prebiehalo toľko akcií a čašníci všetko zvládali s úsmevom na perách, naozaj si zaslúžia mimoriadnu pochvalu. Ja som im to tlmočila, ale určite ich to ešte viac poteší od Vás.

Ešte raz veľká vďaka, určite aj najbližšiu oslavu zorganizujeme opäť u vás.

 
Ivan a Iveta Makatura, Svadba (23. mája, 2015)

Prajem príjemný deň,

ďakujeme za fantastickú organizáciu nášho svadobného večera. Všetko bolo zvládnute bezchybne a od svadobných hostí mám len samé pozitívne ohlasy. Prispeli ste tak nemalou mierou k tomu, aby náš svadobný deň mohol byť označený za dokonalý. 

Váš hotel budeme vrelo odporúčať.

Ešte raz úprimne ďakujeme.

 
Mariana Valková, Svadba (15. mája, 2015)

Dobrý deň,

čo sa týka svadobnej hostiny, boli sme spokojní so všetkým (so sálou, jedlom, obsluhou, hudbou v pozadí). Ing. Groman (dúfam, že som napísala správne jeho meno), nám vyšiel vo všetkom v ústrety a zabezpečil nám všetko čo sme my už nestíhali si poriešiť. Jedine z čoho som bola sklamaná, bola kvetinová výzdoba. Predstavovala som si ju bohatšiu a aj ozdôbky motýlikov sa v tej malej výzdobe stratili. Nakúpila som oveľa viac ozdôb, ako ich bolo na stoloch. Hostia nemali výhrady voči ničomu, jedlo aj koláče, ktoré sme si nechali upiecť u Vás, im veľmi chutili. Prostredie na nich vplývalo príjemne (relaxačne). Všetci sme si odniesli z tohto večera pozitívne pocity a ešte teraz nám známi hovoria, akú sme mali peknú a príjemnú svadbu J

Vybrala som pár fotiek, ktoré by Vám mohli pomôcť pri tvorbe albumu Svadby v Golden Royal, ak už nie je neskoro.

S pozdravom a s vďakou, za krásny svadobný deň Valková.

 
Iveta Vargovič, Svadba (18. apríla, 2015)

Dobrý deň,

chceli by sme sa predovšetkým poďakovať celému tímu GOLDEN ROYAL Boutique Hotel & Spa**** a špeciálne pánovi Gromanovi, s ktorým sme našu svadbu pripravovali. S odstupom času jednoznačne hodnotíme našu svadbu ako "svadbu našich snov" a to doslova. Výzdoba, ktorá bola v rukách hotelového floristu úplne splnila naše náročné predstavy. Priestory zimnej záhrady nám poskytli krásny romantický priestor, ktorý spĺňa aktuálne svadobné trendy. Aj vďaka tomu máme množstvo vydarených fotiek a priestory reštaurácie sme zvolili aj na posvadobné fotenie. Samotné svadobné menu, servírované príjemnou a pozornou obsluhou, bolo ozaj vynikajúce a precízne pripravené. Tešíme sa keď u Vás oslávime svoje prvé výročie :) a určite odporúčame ďalej.

Ďakujeme.

 

Iveta a Marek Vajdoví, Svadba (23. mája, 2015)

chceli by sme sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať. Z každej strany počúvame, že svadba bola perfektná vrátane jedla, obsluhy, priestorov. Všetkým sa u Vás veľmi páčilo a samozrejme v prvom rade nám. Sme veľmi radi, že sme si vybrali Váš hotel a budeme Vás iba odporúčať. Ďakujeme Vám za všetko a želáme Vám všetko dobré.

 
Janka Kurhajcová, Svadba (11. apríla, 2015)

Ďakujeme za skvelý prístup Vášho personálu 

 

 
Lucia Verešová, Svadba (20. septembra, 2014)

Dobrý deň, 

ďakujeme za úžasnú atmosféru, perfektné služby, jedlo, všetko bolo na jedničku, budeme Vás odporúčať. Ďakujeme!

 

Silvia & Chris Jordon, Svadba (26. júla, 2014)

V prvom rade sa chcem ospravedlniť, že mi to trvalo tak dlho napísať Vám. Už som sa párkrát o to pokúšala, ale zakaždým, keď som začala a spomenula si na Vás, hotel a personál, tak mi vošli slzy do oči. Samozrejme, myslím to v tom najlepšom zmysle. Nedokážem nájsť slova, ktoré by dokázali vyjadriť vďaku a spokojnosť, ktorú sme voči Vám mali. Už od samého začiatku, keď  sme začali hľadať miestnosť pre náš veľký deň.  Na diaľku to vôbec nie je jednoduché, keďže sme mimo Slovenskej Republiky, jediný spôsob bol internet. Veľa slovenských internetových stránok ma sklamalo.

Ani na jednej stránke hotelov alebo iných kultúrnych zariadení som nemohla nájsť informácie ohľadom zorganizovania svadby. Všade som našla fotografie, ale nikde nie možnosti, ceny a pod. Na každej stránke bolo napísané, pre bližšie informácie kontaktovať. Vtedy som kontaktovala približne 20 manažérov, žiaľ, ani od jedného som nedostala žiadnu odpoveď. Na Vašej stránke ste to mali priehľadne rozpísané a mohli sme si vybrať možnosť predtým, ako sme Vás kontaktovali. Na moje prekvapenie,  Vaša odpoveď prišla hneď po mojom napísaní a cela komunikácia  od začiatku až do konca bola veľmi rýchla, príjemná a takmer vo všetkom ste nám vyšli v ústrety. Rezervovali sme u Vás par izieb pre našich zahraničných hosti, ktoré som musela párkrát meniť, nakoľko sme nemali včas potvrdenú účasť alebo menili dni príchodu a odchodu. Aj tam sme sa stretli s trpezlivosťou z Vašej strany. Keď sme konečne prišli na Slovensko, 3 týždne pred svadbou, tak sme boli za Vami “par krát” ohľadom detailov a podobne. Ani raz ste nám však nedali pocit, že Vás to otravuje. Našich hosti ste prijemne privítali a všetci boli s hotelom veľmi spokojní. Mam Vám odkázať, že ak sa ešte raz vyberú do Košíc, tak určíte sa ubytujú u Vás. Veľmi sa im páčilo aj Spa, v ktorom sa cítili veľmi prijemne. 

Keď došlo na deň D, tak si Váš personál naozaj nemôžem dosť vynachváliť. Keď sme sa poobede vrátili z fotografovania, našli sme vyzdobenú sálu, ktorá však vôbec nebola podľa mojich predstav. Áno, mali sme svoju vlastnú aranžérku, ktorej som však zaslala dôkladný list aj s fotografiami, čo si ako predstavujem a ona urobila takmer všetko zle a Vášmu personálu tvrdila, že ona nevedela, čo ma kde a ako byt. Ja som sa pustila sama do úpravy, nechcela som tým nikoho zaťažovať, avšak každý mi prišiel na pomoc. Myslím, že prvá bola manažérka recepcie, za čo sa jej chcem veľmi pekne poďakovať. Potom prišli všetci aj z kuchyne, myslím, že aj s hlavným kuchárom. Tato pomoc ma dojala zo všetkého najviac, bez nich by som  to asi cele menila do večera. Všetci hostia obdivovali Váš personál. Celu noc sa o nás výborne starali a všetci padali od úžasu, ako po takej dlhej noci zvládli pracovať hneď od rana na druhy deň. Veľmi si vážim, že koniec svadobného večera nebol koniec Vašej prijemnej obsluhy. Tak ako sme sa vopred dohodli, bufet zo svadby, nám bol servírovaný ako obed na druhy deň. Nám a naším hosťom bol poskytnutý súkromný salónik, kde sa o nás veľkolepo starali naďalej. Boli pozorní počas celého obedu a vždy sa ujasnili, že nám už nič nechýba. Ako poslední, tam boli ubytovaní rodičia môjho manžela, ktorí nás posledný večer pozvali na večeru do Vašej reštaurácie, kde pokračoval príjemný servis a hlavný kuchár sa prišiel uistiť, že všetko bolo v poriadku.

Na zaver chcem ešte raz vyjadriť vďaku osobne – samozrejme Vám pán Groman, personálu z reštaurácie – Milan, Bea, Adrián. A žiaľ dve mena, ktoré som zabudla, a to je pani manažérka recepcie, a ešte jeden pán z reštaurácie. Od začiatku po koniec – komunikácia, prístup, ústretovosť, personál a v neposlednom rade jedlo. Všetko bolo úžasné. Tak ako pre nás mladomanželov, tak aj podľa   všetkých našich hosti, lepšie sme si ani vybrať nemohli. Nie len my dvaja Vás budeme odporúčať, ale už aj naši anglicky hostia Vás tu v UK vychvaľovali kade sa len dá.

Prajeme Vám ešte veľa úspechov a veľa spokojných klientov. 

 

Manželia Tokárovci, Svadba (19. júla, 2014)

Hotel Golden Royal sme si s mojím (už) manželom vybrali pre našu svadbu na základe referencií od našich známych a dobré meno tohto hotela budeme aj my určite šíriť ďalej.

Vďaka úžasnému a ústretovému prístupu zo strany manažmentu a celého personálu sme prežili nezabudnuteľný svadobný deň. Už počas komunikácie pred svadbou sme nadobudli dojem, že všetko bude bezchybné, prístup hotela k našim špecifickým požiadavkám bol skutočne výnimočný. Nemýlili sme sa. Svadbu sme si želali mať v námorníckom štýle a výzdoba sály prekonala naše očakávania, servítky, misy na jedlo, a aj svadobné menu, bolo vytvorené tak, aby naplnilo naše predstavy – to všetko v cene svadobného balíka. Obsluha bola fantastická a milá, na jedlo sa nečakalo, všetko klapalo ako hodinky. Kvalita jedla bola pre nás na prvom mieste, v tejto oblasti sme veľmi nároční, a kuchár obstál minimálne na jednotku. Na chuť svadobnej torty sa dodnes spomína na rodinných stretnutiach :). Aj po ukončení hostiny prebehlo všetko v poriadku, podľa dohody.

Za všetku prácu a snahu patrí od nás celému personálu jedno veľké ĎAKUJEM. Želáme každému, aby mohol zažiť tak výnimočnú svadbu, akú sme vďaka Golden Royal-u prežili my.

 

Manželia Skladaní, Svadba (12. júla, 2014)

Dobrý večer,

veľmi radi prispejeme do Vášho albumu "Svadby a oslavy...", pretože výber Vášho hotela ako miesta našej svadobnej hostiny sa ukázal ako šťastná voľba. Priestory boli krásne, reprezentatívne - ako zimná záhrada, v ktorej sme sa fotografovali, tak aj salónik, kde sme mali hostinu. 

 Salónik bol vyzdobený veľmi vkusne, nesklamal ani našich náročných hostí. :)

Možnosti výberu svadobného menu boli vynikajúce, ocenili sme aj bezlepkovú verziu pre nevestu. :) Jedlá boli chutné a trendové. 

Obsluha vysoko profesionálna, slušná, pohotová, hlavne čašník Jaro bol super, týmto ho srdečne pozdravujeme. :)

Apartmán, v ktorom sme strávili našu svadobnú noc (vanilkový), bol luxusný a máme na čo spomínať. :)

V prílohe Vám posielame niekoľko našich svadobných fotografií z Vašich priestorov (ako ste nás prosili).

Ďakujeme za Vaše služby na vysokej úrovni a prajeme mnoho ďalších spokojných mladomanželov.

 
Peter a Marcela Kasper ( Dobrovicova), Svadba (05. júla, 2014)

Dobrý deň,

nastala realita každodenný život, svadobná cesta za nami, no my sa stále vraciame v spomienkach na našu svadbu, na ktorú ste nám hlavne Vy a Váš úžasný personál pomohli zrealizovať. Ešte raz sa Vám cheme za všetko poďakovať Vám aj všetkým čo prispeli k nášmu úžasnému svadobnému dňu.

 

Katarína Bialková (Potpinková), Svadba (21. júna, 2014)

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa, že Vám píšem takto opozdene, ale až tento týždeň sme dostali fotografie od nášho fotografa. 

Čo sa týka spokojnosti s Vašimi službami, to sme už aj osobne boli vysloviť veľkú vďaku za celú svadbu, nenašli sme na nej ani chybičku. Už aj to, že sme sa po týždni k Vám vrátili na oslavu promócii hovorí o tom, že sme sa cítili príjemne a určite máte naše odporúčania. V prílohe posielam dve fotografie z našej svadby z júna. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne.

 

Manželia Keštefránovci​, Svadba (17. mája, 2014)

Dobrý deň,

 mrzí nás, že odpisujeme neskôr. Je to z dôvodu pracovnej vyťaženosti. Veľmi nás email od Váš potešil, chceli by sme naň reagovať. V deň svadby bolo všetko perfektné, z našej strany môžme len a len každému doporučiť Golden Royal.

Od tých najmenších detailov bolo všetko perfektné, boli sme veľmi spokojní so službami a s personálom. Úžasná a skvelá práca, veľmi pekne ďakujeme, aj vďaka Vám bol náš deň perfektný! 

Posielame aj zopár fotiek, veríme, že sa Vám niektoré zapáčia, že niektoré použijete ako materiál. 

Prajeme veľa, veľa úspechov, nech sa Vám darí, my ďakujeme veľmi pekne za Vašu ochotu a starostlivosť :)